Technická specifikace

Ochranná fólie SafeTouch je 80-mikronová samolepící čirá antimikrobní laminační fólie, která zabraňuje šíření mikroorganismů, jako jsou bakterie, houby a paraziti. Poskytuje více než 99,99% účinnou ochranu proti spoustě běžných mikrobů, se zaručenou ochranou do 3 let.

folie-graf

Tuto fólii nedoporučujeme používat v prostředích, ve kterých by mohl být vystavený přímému kontaktu s potravinami (jako jsou kuchyně, místa pro přípravu potravin, zařízení na zpracování potravin atd.).

Časté otázky

Rádi vám odpovíme na vaše další dotazy.

Volejte 704 780 510 

Co zaručuje antimikrobiální účinek?

Běžné antimikrobní produkty obsahují běžná stříbrná činidla, tento materiál SafeTouch využívá jako svoji aktivní složku pyrition zinečnatý, který je obsažený přímo ve fólii, tedy není to jen povlak na povrchu fólie. Antimikrobní účinek je stabilní a dlouhodobý. V souladu s ISO 22196 byla potvrzená extrémně vysoká účinnost (vyšší jako 99,99%) antimikrobních vlastností SafeTouch na ničení mnohých baktérií a lidského koronaviru.

Kam se může fólie umístit?

Produkt je možné umístit na různé ploché povrchy včetně dveří, stolů, pultů, skříněk, polic, oken a panelů a může se používat v širokém spektru prostředí například v MALOOBCHODĚ (obchodní centra, supermarkety, kadeřnictví atd.), v oblasti ZDRAVOTNICTVÍ (nemocnice, polikliniky, ordinace atd.), VZDĚLÁVACÍCH ZAŘÍZENÍCH (školky, školy, univerzity atd.), ve VEŘEJNÉ DOPRAVĚ (taxi, autobusy, vlaky atd.), ve SPOLEČENSKÉM PROSTŘEDÍ (hotely, restaurace, kavárny, bary, tělocvičny atd.) a NA OBCHODNÍCH MÍSTECH (výstavní centra, konferenční prostory, zasedací místnosti atd.).

Jaké má fólie certifikáty a atesty?

Folie má certifikáty od nezávislé laboratoře 3A LABORATORI, které potvrzují vysokou antimikrobiální účinnost na nebezpečné bakterie. Folie také prokazuje antivirovou aktivitu 74,30% na lidský koronavirus HCoV-229E po době kontaktu 24 hodin (při 25 ° C a relativní vlhkosti ≥ 90%). Testy potvrdily třídu hořlavosti B-s1,d0 (EN13501-1:2018).

Jak je to s instalací fólie?

Instalace fólie je velice jednoduchá. Nalepí se na očištěný a odmaštěný povrch. Aplikaci menších tvarů zvládne opravdu každý, ale při větším objemu a větších tvarech doporučujeme odbornou instalaci, kterou samozřejmě zajistíme.

V jakém tvaru mohu fólii objednat?

Folii SafeTouch můžete objednat v libovolném tvaru a množství. Dodání od výrobce je na roli široké 137cm v délce 50m. Samozřejmě jsme schopni dodat jakýkoliv tvar, díky modernímu řezací plottru, který je řízený počítačem. Dodáme libovolný tvar, s přesným ořezem na milimetry.

Jak dlouho je fólie účinná?

Folie neztrácí svůj antimikrobiální účinek po dobu 3 let. A to i při pravidelném abrazivním čištění.

Při nezávislém testovaní se zjistilo, že antimikrobní vlastnosti se nezmění ani když byla foile SafeTouch úplně ponořená na 1 minutu do 3 různých roztoků 70,0% etanolu, 0,1% IPA a 5,0% benzalkoniumchloridu. Následně byla testovaná fólie vyčištěna, vysušena a znovu testována po dobu další minuty, přičemž tento cyklus testování se opakoval 50-krát.

Kam folie není vhodná?

Tento produkt nedoporučujeme používat v prostředích, ve kterých by mohl být vystavený přímému kontaktu s potravinami (jako jsou kuchyně,
místa pro přípravu potravin, zařízení na zpracování potravin atd.).

Máte zájem o antibakteriální ochranu povrchů?

Jedinečná a dostupná ochrana povrchů pro každého.

Kde již mají antibakteríální ochranu povrchů?

Jedinečná a dostupná ochrana povrchů pro každého.

Volejte 704 780 510